Презентація книги Сергія Таранця
19.11.19

«Джерела з історії Куренівських старообрядських монастирів кінця 18 – 20 століття». Збірник документів.- Київ.-2019.-т.3

Поява цієї ошатно оздобленої книги стала  радісною подією, що засвідчує   розвиток  краєзнавства в районі і в державі. У нашому  краї, під оспіваним   Павлом Чернієвським  небом, ясними зорями заховалось чимало пам’яток історії та культури й визначних місць. Вагомий внесок у справі їх вивчення та популяризаціії в останні десятиліття зробив  Сергій Таранець.

Підготовлені ним  історико-краєзнавчі праці викликають великий інтерес та вдячність широкого загалу Чечельниччини  й усієї області та України. Історична минувшина, що висвітлюється на сторінках    книги,  не залишить байдужими багатьох читачів.

Автор  планує  ще  продовжувати писати  нові видання. Тож хочеться побажати  Сергію Васильовичу творчої наснаги та подальших успіхів в цій нелегкій, але такій потрібній праці.