Президент провів робочу нараду з силовиками

Напередодні Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, Президент України Петро Порошенко провів нараду з керівниками силових відомств щодо ситуації на Донбасі.
Учасники зустрічі обговорили виконання поставлених завдань у зоні АТО і визначили заходи, які мають забезпечити виконання Мінських домовленостей щодо Дня тиші, що має розпочатися 9 грудня.
На нараді було визначено дальші дії у разі недотримання бойовиками Мінських угод.
Окрему увагу Глава держави приділив питанню покращення забезпечення Збройних Сил бойовою технікою та звільненню заручників з ворожого полону.
У зустрічі взяли участь Міністр оборони Степан Полторак, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко, заступник командувача Національної гвардії Микола Балан.