Привітали ветерана з нагородою
27.03.17

Делегація, до складу якої ввійшли: голова районної ради Сергій П’ЯНІЩУК, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій САВЧУК, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав МАРТИНЮК, голова районної організації інвалідів війни Андрій ДУДНИК, голова селищної ветеранської організації Віктор П’ЯНІЩУК, в.о. комісара райвійськомату Валерій АДІСЕВИЧ, Демівський сільський голова Павло КИФОРЕНКО, ЗМІ 24 березня завітали в оселю жителя с.Демівка, ветерана Другої Світової війни - Пецька Василя Івановича.  Місія почесна – вручення відзнаки Президента України - ювілейної медалі «70 років перемоги над нацизмом».

Василь Іванович був зворушений увагою до нього. Слід відмітити, що сьогодні в Демівці проживає лише оди ветеран. Органи влади та місцевого самоврядування всіляко допомагають, відвідують та опікуються Василем Івановичем. От і сьогодні Станіслав Миколайович Мартинюк вручив В.І.Пецьку взуття індивідуального покрою. Всі щиро привітали ветерана з нагородою і побажали міцного здоров’я і довгих років життя.