Привітання керівництва області працівникам лісового господарства

Шановні працівники лісового господарства та ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Люди, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню.

Лісові угіддя Вінниччини є сьогодні основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки регіону.

Звертаємось зі словами глибокої вдячності та пошани до тих лісівників, які сьогодні гідно виконують військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції – захищають державні кордони. Миру вам та вашим родинам, мужності та витримки у цей непростий час.

Ми глибоко переконані, що професійний обов’язок лісівників Вінниччини та наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню рідної держави.

Голова обласної
Анатолій Олійник