Привітання керівництва області з нагоди Дня Незалежності України

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята українського народу – Дня незалежності України!

В серці кожного вінничанина серпнева блакить неба і золото пшеничних ланів зливаються барвами української державності в символ волелюбності і любові до рідної землі.

Це свято сповнює усвідомленням власної причетності до розбудови України, адже кожен із нас своєю щоденною наполегливою працею утверджує державну незалежність – творить її сучасність та майбуття.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творчої енергії будуть гідним прикладом служіння Україні, примножують її славу заради процвітання та благополуччя!

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги і нових звершень на благо України!

Голова обласної
Іван МОВЧАН