Привітання керівництва району з Днем рятівника
16.09.16

Шановні працівники та ветерани рятувальної служби району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ви – люди мужньої професії, яка потребує відваги і самовідданості. На вас покладено надзвичайно почесний та відповідальний обов’язок — охороняти безпеку жителів чечельниччини, адже немає нічого дорожчого ніж життя людини.

Кожен ваш робочий день - це випробування професіоналізму та  сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія - це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Прийміть щиру подяку від усіх жителів нашого району за вашу сміливість і витримку, за готовність у будь-яку мить прийти на допомогу.

Сердечно бажаємо вам, шановні рятівники, здоров’я і витримки, сили і наснаги у вашій нелегкій справі.

Щиро бажаємо кожному з вас і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру і добра.

З повагою,

Голова                                                             Голова