Привітання керівництва району з нагоди Дня незалежності України

Шановні чечельничани!
Вітаємо вас з державними святами – Днем незалежності та Днем Державного прапора України!
Україна вже вкотре святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй Богом даній землі. Сотні років, з часів Київської Русі, українці прагнуть жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.
Сьогодні часи для нас та нашої країни не найкращі, та пам’ятаймо, що «найтемніше – перед світанком». Наші діти – ровесники незалежності вже готові змінити країну. Вони це продемонстрували в час жорстокого протистояння під час Революції Гідності, борються на східному фронті з агресором.
У ці святкові дні пригадаймо тих Героїв, які поклали свої життя заради нашої свободи.
Від усієї душі зичимо вам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України!
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Сергій Пустовий, голова Чечельницької районної державної адміністрації

Сергій Шепітко, голова Чечельницької районної ради