Привітання керівництва району з Великоднем
14.04.17

Шановні жителі Чечельницького району!

Від усього серця щиро вітаємо із найсвітлішим весняним святом – Великоднем.

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.

Бажаємо, щоб ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!            Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                    Голова районної ради

Сергій Пустовий                                                             Сергій П’яніщук