Привітання керівників району з Днем бухгалтера
16.07.18

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо всіх працівників бухгалтерій з професійним святом - Днем бухгалтера.
Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Важко уявити у сучасному світі галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася праця бухгалтера, їх досвід та професійні знання.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер Чечельниччини. Адже саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району, регіону та держави загалом.

З нагоди свята прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, економічної стабільності та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

Голова райдержадміністрації      Голова районної ради