Привітання керівників району з Днем підприємця
02.09.19

Шановні підприємці району!

Вітаємо вас зі святом - Днем підприємця.

У  цей день  ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця,постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави, надають величезну підтримку нашій армії.

Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні.

Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті району, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій.

Від щирого серця дякуємо вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення. Щиро бажаємо всім підприємцям району витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я, миру і злагоди вам і вашим родинам!

Голова райдержадміністрації              Голова районної ради

Сергій ПУСТОВИЙ                                   Сергій П'ЯНІЩУК