Привітання керівників району з Днем захисника України
16.10.18

Шановні чечельничани,

14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці,   в день  українського козацтва  та створення Української Повстанської Армії, відзначатимемо ще й велике  державне свято – День захисника України.

Поєднання цих святкувань - це  символічний зв'язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і боряться  за право бути вільними  людьми та  господарями на  своїй землі: українських козаків, вояків УПА, учасників Другої світової війни, учасників АТО та усіх тих,  хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує захист України.

Справжню мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство заради світлого майбутнього України наші воїни–захисники  виявляють і   сьогодні, боронячи державу від зазіхань північного сусіда-агресора.

Звитяга учасників антитерористичної операції (ООС) золотими літерами закарбується  в українську військову історію.

Дорогі земляки, захисники України  усіх поколінь, від щирого серця  бажаємо Вам здоров’я, завзяття, сили  та єдності на цьому шляху.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                    Голова районної ради