Привітання керівників району з Новим роком
30.12.19

Шановні чечельничани!

Прийміть найщиріші вітання

з Новим 2020 роком!

2019 рік був для кожного з нас непростим. Але поряд з тим, нам вдалось вирішити багато масштабних завдань і водночас поставити нові цілі.
       Складна суспільно-політична ситуація в державі не залишила нікого байдужим. Адже всіх нас об’єднала боротьба за демократію, цілісність і незалежність країни на Сході.

Переконані, що, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.

Новий рік - це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.
   Віримо, що у 2020 році ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.

Від усієї душі зичимо вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.

Бажаємо, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання району та нашої рідної України!

З повагою,

Перший заступник голови             Голова районної ради

Віталій САВЧУК                Сергій П’ЯНІЩУК