Привітання працівників Держказначейства
27.04.17

Шановні працівники
Державної казначейської служби України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 22-ї річниці з дня створення Державної казначейської служби України!

Висловлюємо щиру вдячність за розуміння і високу свідомість, за щоденну сумлінну та кропітку працю і вірність професійному обов’язку, адже саме ви забезпечуєте чіткий облік державних фінансів, надійно захищаєте інтереси держави, здійснюючи контроль за проведенням операцій з коштами бюджетів всіх рівнів.

Професіоналізм та відповідальність співробітників казначейської служби є запорукою прозорості фінансових потоків, зміцнення бюджетної дисципліни та законності у сфері витрачання бюджетних коштів.

Віримо, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано служитимете обраній справі.

Бажаємо вам нових здобутків, натхнення та успіху у вашій службі на благо процвітання України!

Від щирого серця зичимо вам благополуччя, миру та стабільності, людської шани, добра, міцного здоров’я. Злагоди та добробуту вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                     Голова районної ради