Привітання з Міжнародним днем захисту дітей
01.06.16

Шановні чечельниччани!  Дорогі діти!

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та надія.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони зросли здоровими, радісними, розумними, прославляли свої родини і свій рідний край.

Бажаємо, щоб сьогодні й кожного наступного дня дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради їх щасливого майбутнього. Сподіваємось, що маленькі чечельниччани виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю свого рідного району.

Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!  А  дорослих закликаємо сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Нехай наші діти будуть здоровими і щасливими! Світлого всім нам майбутнього!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                  Голова районної ради