Про діяльність КНП «Чечельницька ЦРЛ» за І квартал 2020 р.
10.04.20

Медична допомога в районі на вторинному рівні  надавється  КНП «Чечельницька ЦРЛ»,  до складу якого входять структурні підрозділи:

• адміністративно-управлінська частина;
  • діагностична служба;
  • лікувальна служба на 75 ліжок із яких – відділення відновного лікування - 20 ліжок; терапевтичне відділення - 30 ліжок; гінекологічне відділення – 10 ліжок; педіатричне відділення - 15 ліжок.

Всього від початку року проліковано – 728 хворих, у тому числі у відділеннях за профілем ліжок:

• терапевтичному  -                  291
  • відновного лікування  -          151
  • гінекологічному  -                   60
  • патологія вагітних  -              42
  • педіатричному  -                      168
  • невідкладних станів  -               7

Консультативно-діагностична поліклініка розрахована на 140 відвідувань у зміну і за  3 місяці 2020 р. загальна кількість відвідувань до лікарів становить 17 160,  у тому числі із приводу захворювань  -  9 224 звернення.

За штатним розписом затверджено всього 47,75 лікарських посад, фактично зайнятих 35,0 посад (27 ф.о.). Дефіцит лікарських кадрів складає  12,75 посад.

Кошторис із змінами на 2020 рік склав  -  8 443 376 грн.

Із них :

• медична субвенція (державна) -                                         3 793 500 грн;
  • дотації на енергоносії  -                                                         273 422 грн;
  • районний бюджет -                                                              4 213 000 грн;
  • резервний фонд -                                                                    163 454 грн.

в т.ч. капітальні видатки:

• виготовлення проектно-кошторисної  документації -       71 000 грн;

-   придбання обладнання за кошти районного бюджету -  580 000 грн.

Впродовж І кварталу 2020 р. було придбано  медичне обладнання на загальну суму 341 812 грн, а саме:

- дефібрилятор-монітор;

- фетальний монітор;

- набір травматологічного обладнання;

- негатоскоп медичний;

- пилка електрична медична;

- діотермокоагулятор.

Здійснено розрахунок потреби твердого палива (вугілля) на наступний опалювальний сезон – 378,4 тонни на загальну суму 1154,1 тис.грн, при цьому враховано його залишок на 01.01.2020 року – 29,2 тонни. При формуванні бюджету була затверджена сума на придбання вугілля – 1024,4 тис.грн.

На затверджену суму було проведено торги по придбанню вугілля марки ДГ-13-100 у кількості 372 т. Переможцем торгів визнано ПрАТ «Вінницяоблпаливо», яке запропонувало дану марку вугілля по 2499 грн за одну тонну.

Залишок вугілля на 01.04.2020 р. – 0,4 т.

Завдання на 2020 рік:

1. Вирішення проблеми забезпечення житлом лікарів.
  2. Здійснити капітальний ремонт приміщень терапевтичного, педіатричного відділень та другого поверху консультативно-діагностичної поліклініки у відповідності до виготовленої проектно-кошторисної документації.
  3. Виготовити проектно-кошторисну документацію для здійснення капітального ремонту приміщень харчоблоку та пральні.
  4. Завершити автоматизацію робочих місць лікарів. Передбачити фінансування для оплати  програмного забезпечення.
  5. Провести дооснащення медичним обладнанням та апаратурою медичного призначення у відповідності «Табеля оснащення».
  6. Профінансувати до потреби придбання твердого та м¢якого інвентаря, здійснити його заміну з дотриманням термінів використання.
  7. Довести рівень фінансування харчування і медикаментозного забезпечення хворих у відповідності до затверджених нормативів.

Крім того, у рамках Програми економічного та соціального розвитку КНП «Чечельницька ЦРЛ» на 2020 рік за відповідними пріоритетами передбачається  подальше зміцнення матеріально-технічної бази.

Головний лікар КНП «Чечельницька ЦРЛ» Сергій Могила