Про хід реалізації проектів обласного та районного конкурсів
02.12.16

Відділ економіки та торгівлі Чечельницької райдержадміністрації інформує про реалізацію проекту:

-         «Теплий ФАП» (Заміна котла опалювальної системи на сучасний енергозберігаючий твердопаливний котел тривалого горіння та встановлення сучасних радіаторів у сільському фельдшарсько-акушерському пункті), який став переможцем 1-го щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Мета даного проекту -  створити комфортні умови для надання первинних медичних послуг, забезпечення належного температурного режиму в приміщенні ФАПу. Завданням проекту було замінити існуючий котел на сучасний енергозберігаючий твердопаливний котел тривалого горіння, а також замінити радіатори у системі опалення приміщення сільського ФАПу. Проект реалізували: Берізецько-Чечельницька сільська рада, ПП «МТС». Для реалізації проекту було витрачено 100 тис. грн. Фінансування проекту було здійснено за рахунок коштів виділених з бюджету Берізецько-Чечельницької сільської ради у сумі 40 тис. грн., ПП «МТС» - 10 тис. грн. та кошти Фонду Конкурсу – 50 тис. грн.. В результаті реалізації даного проекту відбулось покращення і сталість теплового режиму в установі, відбулась економія на енергоносіях. Жителі села зможуть придбати ліки, отримати первинні медичні послуги в комфортному і теплому сільському ФАПі.