Про організацію громадських робіт в Чечельницькому районі в 2018 році
30.01.18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   15  січня 2018 р.                        смт Чечельник                                         № 16

Про організацію громадських робіт в Чечельницькому  районі  в  2018 році

Відповідно до статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами), з метою організації в районі громадських робіт:

1.     Затвердити  Перелік видів громадських робіт в Чечельницькому районі в 2018 році, що додається.

2.    Затвердити Перелік підприємств, установ, організацій, за участю яких планується організація громадських робіт, що додається.

3.    Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

4.    Завідувачу сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Никитюк Н.Т.) подати розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції  у Вінницькій області.

5.     Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування в місцевих засобах масової інформації.

6.    Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В.

Голова районної державної адміністрації С.М. Пустовий

 

30 січня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області зареєстровано дане розпорядження за номером 6/1502, а також види робіт і перелік підприємств, установ, організацій, за участю яких планується організація громадських робіт за номером 7/1503.

123