Про питання соціальної політики інформували жителів с. Тартак
21.03.19

"Соціальна політика в україні зазнала суттєвих змін.І ці зміни- в кращу сторону,"-на цьому наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук під час зустрічі з жителями села Тартак.

Про механізм нарахування і монетизації житлових субсидій доповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк.

Людмила Іванова – перший заступник начальника Бершадського відділення ПФУ – на конкретних прикладах продемонструвала механізм проведення індексації пенсій.

Головний лікар первинної ланки медицини Віктор Коваль дав роз’яснення щодо етапів проведення медичної реформи в районі.

Найбільше питань у активних жителів громади виникло до Віталія Савчука щодо процесу об’єднання територіальних громад. Віталій Володимирович детально зупинився на перевагах створення ОТГ та наочно довів спроможність майбутньої Чечельницької ОТГ, до якої, згідно Перспективного плану, має увійти с.Тартак.