Про реалізацію проектів
08.11.16

Відповідно до розподілу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» району виділено кошти в сумі 1604 тис. грн.. на реалізацію наступних проектів:
 1) «Реконструкція котельні Чечельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 з встановленням двох котлів на альтернативному (твердому) паливі по вул. Свердлова, 1, смт Чечельник, Чечельницького району», надійшло субвенції в сумі 509 тис. грн. Укладено договір  через систему «Prozorro» з підрядником «Рембудкомунсервіс» на суму 464 тис. 999 грн., яким замовлено котел та виконано підготовчі будівельні роботи в котельні КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.». Підряднику перераховано аванс в сумі 139,0 тис. грн. та по акту виконаних робіт в сумі - 196,9 тис.грн.
2) «Реконструкція котельні в Ольгопільській середній загальноосвітній школі І-ІІІ  ступеня з встановленням двох котлів на альтернативному (твердому) паливі, с. Ольгопіль, Чечельницького району» надійшло субвенції з державного бюджету в сумі 467,0 тис. грн. . Укладено договір через систему «Prozorro» з підрядником з ПП «Кріптон» на суму 492,2 тис. грн. Підрядником замовлено котел, встановлено  димову трубу для котельні, виконано  підготовчі будівельні роботи, якому перераховано аванс сумі -147,7 тис. грн.. та по акту виконаних робіт в сумі – 253,0 тис. грн.
     3) По проекту  «Реконструкції доріжок по вулиці Антонишина – 350 м з облаштуванням тротуарів» з  державного бюджету надійшло субвенції в сумі 314,0 тис. грн. По даному проекту відбувся аукціон з відбору підрядника та підписаний договір з підрядником на суму 785,9 тис. грн. Підряднику перерахований аванс в сумі 235,8 тис. грн. На даний час завезено щебінь і встановлюються бордюри.
4) По проекту  «Реконструкції доріжок по вулиці Свят- Михайлівській – 200 м. та Парковій – 500 м. з облаштуванням тротуарів» надійшло субвенції  з державного бюджету в сумі 314,0 тис. грн..По даному проекту відбувся аукціон через систему «Prozoro», підписано договір з підрядником, здійснюється завезення будівельних матеріалів.