Про житлові субсидії

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області у січні 2015 року за субсидіями на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг звернулося 5,3 тисяч родин (у 4,0 рази більше, ніж за цей же період 2014 року). Питома вага звернень домогосподарств, які проживають у міських поселеннях склала 79,3%.
Серед загальної кількості отримувачів субсидій найбільшу питому вагу становили домогосподарства, які отримували субсидії у місті Вінниці, Гайсинському, Калинівському, Теплицькому та Барському районах (43,1–3,3%), а найменшу – у Ямпільському, Могилів-Подільському, Чернівецькому, Крижопільському, Жмеринському, Бершадському та Шаргородському районах (0,1–0,9%).

У січні 2015 року призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 4,8 тис. родинам, що становило 90,5% від загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями. Порівняно з відповідним періодом 2014 року кількість домогосподарств, яким призначено державну допомогу, збільшилась на 3,6 тис., або у 3,8 рази.
Загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні 2015 року, становила 1615,5 тис.грн., що на 1381,1 тис.грн. більше відповідного показника 2014 року, з неї у міських поселеннях – 1261,7 тис.грн., у сільській місцевості – 353,8 тис.грн.