Продовжується проведення загальних зборів громадян
29.03.16

Днями відбулося сходи- збори громадян ще у двох територіальних громадах- Любомирській та Рогізківській. На зібраннях були присутні  голова районної ради П’яніщук С.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Савчук В.В.,начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Станіслав Мартинюк, начальник управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі Людмила Іванова, начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Вінницької області Олег Кохановський, редактор газети "Чечельницький вісник "  Петро Дяков. Перед присутніми виступили сільські голови та дільничні інспектори , які прозвітували про пророблену роботу. Як правило, обговорювалось питання об’єднання громад, яке хвилює кожного.У Любомирці  піднімалось питання надання земельних ділянок працівникам соціальної сфери. Олег Кохановський  докладно роз’яснив про  порядок   надання  землі. Слід відмітити високу активність жителів у обговоренні та пошуках шляхів вирішення проблем громад.