Продовжується видача "пакунків малюка"
15.11.18

Сьогодні, 14 листопада 2018 року в рамках виконання постанов Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 р № 427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту і соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» та від 20.06.2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» бебі – бокси отримали три родини, які проживають смт. Чечельник та с. Тартак, а саме :  Пасека В.В., Білодон Л.О., Безрук І.А. Голова районної ради Сергій П’яніщук, начальник управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав Мартинюк та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Фаренюк особисто відвідали родини та вручили їм “пакунки малюка”.

"Пакунок маляти" – це безповоротна адресна соціальна допомога. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.