Проект "Я маю право"
10.01.18

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті 14 листопада 2017 року Президентом України Петром Порошенком був підписаний Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"
Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.
В межах проекту проводиться інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних "гарячих ліній", організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів;
Біль детально про даний проект можна дізнатися  в Чечельницькому бюро правової допомоги яке знаходиться за адресою: смт Чечельник, вул. Свято-Михайлівська,4