Профілактична робота з неповнолітніми правопорушниками
14.01.19

Одним з основних напрямків роботи Чечельницького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є профілактика злочинності серед неповнолітніх.
           На даний час в районі на обліку в Чечельницькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває двоє неповнолітніх, які засуджені до альтернативних видів покарань. 11.01.2019 року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Чечельницької РДА та Чечельницького районного сектору з питань апробації здійснено профілактичні заходи з членами родин, де діти засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі.

В ході бесіди із родинами надавалися консультації, а саме:

- соціально-профілактичні щодо попередження рецидивної злочинності;

- методичні поради з питань проблемного спілкування дітей з батьками особливий акцент робився на спільному пошуку альтернативних шляхів самореалізації та організації дозвілля;

- неповнолітнім надавалися роз’яснення щодо трудового законодавства України та ознайомлено з завданнями державних установ, що сприяють в працевлаштуванні осіб відповідної категорії;

- індивідуальна робота з батьками неповнолітніх щодо вирішення конфліктних ситуацій в сім’ї;

- інформаційно – просвітницька робота щодо профілактики тютюнопаління, наркоманії, ВІЛ/СНІДу;

Завдяки злагодженій роботі та співпраці Чечельницького РЦ ССДМ, служби у справах дітей Чечельницької РДА  та Чечельницького районного сектору з питань апробації члени родини відчувають постійну підтримку та можуть розраховувати на допомогу з різних питань.