Промисловість області за 6 місяців

За січень–червень 2013 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 10340,7 млн.грн. Частка області у загальнодержавному обсязі складає 1,9%. В структурі обсягів реалізованої промислової продукції найбільша частка (68,8%) припадає на переробну промисловість, з неї 51,2% – на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, 5,0% – на виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, 2,9% – на виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, 2,7% – на машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання. Підприємствами з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізується 29,2% продукції.
В обсязі реалізованої продукції промисловості області 52,9% займають споживчі товари короткострокового використання, 14,0% – товари проміжного споживання, 3,0% – інвестиційні товари, 0,6% – споживчі товари тривалого використання та енергія – 29,5%.
У промисловості 18 районів та міст Козятин, Могилів-Подільський і Хмільник питома вага реалізації споживчих товарів короткострокового використання перевищує середньообласний рівень.
В реалізації товарів проміжного споживаня найбільша частка (61,0–100,0%) в Вінницькому, Жмеринському, Козятинському, Могилів-Подільському, Тиврівському, Піщанському, Теплицькому районах.
Реалізація інвестиційних товарів була найбільшою у Ямпільському (58,9%), Барському (26,1%), Калинівському (15,2%) районах та містах Жмеринка (44,4%), Могилів-Подільський (22,7%) і Хмільник (8,8%).
Споживчі товари тривалого використання реалізовували 3 райони та міста Вінниця та Хмільник.
За січень – червень поточного року в області реалізовано на одну особу промислової продукції на 6341,6 грн.

За матеріалами
Головного управління статистики у Вінницькій області