Проведено 12 сесію районної ради-прийнято 12 рішень
15.06.17

14 червня 2017 року відбулась чергова 12 сесія районної ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної ради П'яніщук С.В., заступник голови районної ради Крук Н.А., депутати районної ради, керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації, голови рад, громадськість та засоби масової інформації. Із 26 депутатів районної ради на сесії були присутні 19. На розгляд сесії внесено 12 питань . Зокрема депутати заслухали та одноголосно  затвердили звіт голови райдержадміністрації Пустового С.М. та звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зміцнення законності і правопорядку Лісницького В.О. По бюджетним  питанням  порядку денного засідання сесії традиційно доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Решетник Н.О. Земельні питання на розгляд депутатів представив голова районної ради П'яніщук С.В.  Також було підготовано звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Загалом депутати попрацювали злагоджено, тому засідання сесії пройшло в діловій та виваженій атмосфері. По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення та протокольні доручення.