Проведено робочу нараду

 

Проведено робочу нараду
16 березня в залі адміністрації РДА голова районної державної адміністрації Сергій Пустовий провів щотижневу оперативно-розпорядчу нараду з актуальних питань життєдіяльності району, у якій брали участь голова районної ради Сергій Шепітко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
Під час наради були обговорені питання дотримання вимог законодавства щодо звернень громадян, деякі питання виконавчої дисципліни та  основні заходи  життя, в тому числі благоустрій, територіальних громад.
Основний акцент в обговоренні був направлений на медичну та психологічну реабілітація демобілізованих, всебічну допомогу переселенцям і людям, які нині лишаються у зоні конфлікту та нашим військовим.
Голова РДА звернув увагу на те,  що основними принципами діяльності фахівців усіх без винятку підрозділів, установ та організацій району має бути порядність, професійність та націленість на результат, особливо що стосується звернення громадян.
Голова районної ради Сергій Шепітко звернувся до присутніх активно долучатися до виїзду на збори-сходи громадян, які вже розпочались у нашому районі, адже саме на місцях можна вирішити більшість актуальних питань.
У ході спілкування учасники зустрічі обговорили та намітили шляхи вирішення нагальних питань. За результатами наради були дані відповідні доручення.