Проводжали і зустрічали захисників

В останні дні першої декади липня за повістками шостої хвилі мобілізації 17 представників Чечельниччини були направлені до вишкільних центрів Збройних Сил України. Після перепідготовки та здобуття військової спеціальності захисників буде розподілено до інших військових частин.

Проводи в армію - завжди хвилююча подія, а тим більше наше в сьогоднішній час. Тож побажати мобілізованим землякам успіху, щасливої солдатської долі окрім рідних та близьких прийшли небайдужі жителі селища та сіл району, заступник голови Чечельницької РДА Ольга Беседа, голова районної ради Сергій Шепітко, представники різних релігійних конфесій.

Звертаючись до присутніх, Ольга Віталіївна подякувала батькам за виховання справжніх синів-патріотів України, а хлопцям побажала якнайскорішого повернення додому живими і неушкодженими. Такі ж побажання лунали з вуст інших виступаючих.

Не менш хвилюючою та радісною стала зустріч демобілізованих наших армійців. В основному - це представники громад Вербки та Бондурівки, які першими з району в минулому році були мобілізовані до війська. Цілий рік вони захищали цілісність країни, беручи участь в антитерористичній операції.

Вже за усталеною традицією захисників зустріли з хлібом, квітами та духовим оркестром із села Вербка перед будинком культури с. Жабокричка. Сльози радості від того, що хлопці у повному складі, живі та здорові повернулися додому, переповнювали не тільки їх рідних та близьких, а й усіх тих, хто прийшов та приїхав їх зустрічати.

Після короткого мітингу на якому виступив сільський голова Каташинської громади Микола Савченко та заступник голови РДА Ольга Беседа демобілізовані воїни поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам.