Районний конкурс з технічного моделювання
18.03.16

16  березня 2016 року  на базі Чечельницького РБДТ відбувся  районний конкурс  з початкового технічного моделювання з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей.

Змагання проходили по такій програмі:теоретичний залік, виготовлення моделі транспортної техніки,  виготовлення та запуск літаючої моделі планера.

Взяли участь в районному конкурсі 18 учнів із  10навчальних закладів: КЗ «Чечельницька СЗШІ-ІІІ ст. №1»,  КЗ «Жабокрицька СЗШ І-ІІ ст.», КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»,  КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Каташинська СЗШ І-ІІст.», КЗ «Рогізківська СЗШ І-ІІ ст.», КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІст.», КЗ «Любомирський НВКІ-ІІ ст.»,  КЗ «Тартацька СЗШ І-ІІ ст.» та ЧечельницькогоРБДТ.

Призові місця вибороли:

I  місце – Полтавський Кирило, учень  КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1», учитель – Кочержук Н.І.;

ІІ місце– Турчак Мар'яна, вихованка Чечельницького РБДТ, керівник гуртка – Михайленко Т.В.;

ІІІ місце– Бунаков Нікіта, учень КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.», учитель – Херсонюк Л.М. .

Вітаємо з перемогою та дякуємо вчителям за підготовку призерів.