Реалізація заходів у рамках Всеукраїнського тижня права
24.10.16

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12 жовтня 2016 року №765 «Про проведення в області у 2016 році Всеукраїнського тижня права» в установах, підприємствах та організаціях району проводитимуться заходи з питань реалізації і захисту прав людини. Виступи, дискусії, лекції, зустрічі за круглим столом щодо даної тематики відбуватимуться за безпосередньої участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівників юридичної сфери району,  із залученням ЗМІ. З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини в навчальних закладах передбачено проведення Всеукраїнського уроку «Права людини», виступи відповідальних працівників у місцевих засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції. У бібліотеках району – представлення книжкових виставок та видань про права людини та іншої літератури правового змісту, організація тематичних стендів, зустрічі клубу «Право» при центральній районній бібліотеці.
Інформація щодо реалізації районних тематичних заходів з нагоди проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права широко висвітлюватиметься у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.