Реформи - діють
05.04.17

Сьогодні, за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія ПУСТОВОГО та голови районної ради Сергія П’ЯНІЩУКА, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, селищного і сільських голів, громадськості відбулася семінар-нарада. На порядок денний винесено слідуючі питання:

-  принцип відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсація) відповідно до Постанови КМУ №863 від 09.11.2016р. (доповідав Віктор КОВАЛЬ -  головний лікар КЗ « Чечельницький РЦ ПМСД»);

- здійснення моніторингу за станом захворюваності на туберкульоз та надання протитуберкульозної допомоги населенню району (доповідав Михайло СКУПИЙ - лікар-фтизіатр КУ « Чечельницька ЛПЛ»);

-  фінансове забезпечення виконання районної Програми «Протидії захворюваностей на туберкульоз на 2016-2017рр. (доповідав Сергій МОГИЛА -  головний лікар КУ «Чечельницька ЛПЛ», депутат районної ради);

- про стан роботи щодо реалізації Концепції національно - патріотичного виховання молоді Чечельницького району (доповідала Людмила ЛЮЛЬКО - провідний інспектор відділу освіти райдержадміністрації);

- стан виконання бюджету Чечельницького району (доповідала Ніна РЕШЕТНИК - начальник фінансового управління райдержадміністрації);

- про благоустрій населених пунктів (доповів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій САВЧУК).

Голова районної ради Сергій П'ЯНІЩУК звернувся до сільських голів з проханням оперативного обміну документами із райрадою при видяленні субвенцій із сільських та селищного бюджетів для районних служб. Також Сергій Вікторович наголосив на необхідності своєчасного оприлюднення діяльності рад на офіційних сайтах, щоб виборці мали можливість знати про їх роботу не тільки під час сходів-зборів громад.

Голова РДА С.Пустовий зазначив, що основна мета сьогоднішнього зібрання – донести до кожного жителя району інформацію про всі процеси, які відбуваються в селі, районі, області, країні. – Реформи в медичній галузі, здешевлення частини вартості ліків, «гроші ходять за пацієнтом» - це ті поняття, які мають бути роз’яснені хворим, особливо тим, у кого є захворювання на цукровий діабет, гіпертонічні хвороби, астму, - наголосив Сергій Михайлович.