РНБОУ визначила коло осіб, з якими заборонено співпрацю
24.01.17

Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області (далі - Управління) повідомляє, що Указом Президента України від 17.10.2016 року №467 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16.09.2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (далі - рішення РНБО).

Зазначеним рішенням РНБО продовжено строком на один рік дію персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), застосованих рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.09.2015 року (зі змінами, унесеними рішеннями Ради національної безпеки і оборони України від 17.09.2015 року та від 20.05.2016 року), уведеним у дію Указом Президента України від 16.09.2015 року № 549, та застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) строком на один рік до фізичних та юридичних осіб, визначених додатками 3 та 4 до рішення РНБО.

Враховуючи викладене, Управління повідомляє про необхідність:

-   дотримання заборони здійснення фінансово-господарськихоперацій, у тому числі державних закупівель товарів, робіт і послуг у фізичних та юридичних осіб, визначених у додатках до рішення РНБО;

-   доведення зазначеної інформації до підвідомчих установ (розпорядників,

одержувачів бюджетних коштів), що розташовані на території району.