Робоча поїздка у Вербку, Луги і Куренівку
04.02.19

30 січня у Вербці, Лугах та Куренівці  відбулося обговорення перспективного плану розвитку територіальних громад району.

У Лугах і Куренівці із сільськими головами та жителями сіл зустрілися голова райдержадміністрації Сергій Пустовий і голова районної ради Сергій П’яніщук.

На виконання доручення Президента у Чечельницькому районі сформовано проект перспективного плану розвитку району на 2019-2021роки до якого ввійшло понад 60  об’єктів.

Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, звертаючись до присутніх, зазначив, що реалізація проектів, передбачених цим Планом, дасть можливість розвинути такі соціально важливі галузі як освіта, охорона здоров’я, культура,  покращити стан інфраструктури, створити нові робочі місця та залучити додаткові інвестиції.

Сільські голови с. Луги (Василь Голоднюк) та с.Куренівка (М.Пипко) зазначили, що відповідно до Перспективного плану розвитку Чечельницького району по Лузькій територіальній громаді на 2019-2021 роки передбачено провести вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру (1827,3 тис грн), по вул.Сонячна (1724,9 тис грн) та облаштувати 12 майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів (180,0 тис грн). Куренівська громада планує на найближчих три року здійснити поточний ремонт Куренівського сільського будинку культури (100,0 тис грн) та облаштувати 4 майданчики для роздільного збору твердих побутових відходів (60,0 тис грн).

У Вербці  начальником управління праці та соціального захисту населення РДА Станіславом Мартинюком проведено обговорення перспективного плану розвитку територіальних громад району на який запрошені жителі с. Вербка, а саме:  учасники ООС (АТО) та члени їх сімей, опікуни, багатодітні родини, сім’ї, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, а також безробітні, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. Виступаючи перед зібранням, Вербський сільський голова Сергій Блиндур поінформував про перспективи розвитку громади до 2021 року. "Будівництво АЗПСМ КНП «Чечельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Чечельницької районної ради (15665,3 тис грн), реконструкція сільського будинку культури (7949,6 тис грн), капітальний ремонт даху будівлі КЗ Вербська СЗОШ –       І – ІІІ ст. (4497,0 тис грн), реконструкція приміщення ДНЗ «Тепле гніздечко» (утеплення фасаду, заміна вікон - 552,0 тис грн), облаштування 12-ти майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів (180,0 тис грн), буріння свердловини, прокладання водогону по вулицях Потайна та Соборна ( 650,0 тис грн) та поточний ремонт комунальних доріг місцевого значення в селі Вербка (1000,0 тис грн) - такі грандіозні плани ми маємо втілити в життя", - додав Сергій Андрійович.

Присутні мали змогу обговорити та напрацювати спільне бачення перспектив розвитку  територіальних громад. За  результатами публічного   обговорення  прийнято  рішення  щодо  схвалення   перспективних планів розвитку громад.