Робоча зустріч з актуальних питань району
14.12.16

14 грудня 2016 р. в малому залі адмінбудинку під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В. та заступника голови районної ради Крук Н.А. відбулася робоча нарада  з депутатом обласної ради, головою міжфракційного депутатського об’єднання антикорупційного руху Васильчуком О.В. та заступником голови обласної організації українського об’єднанняпатріотів – УКРОП,  з питань учасників АТО, бойових дій, Революції Гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Долінським О.Г. Зустріч проходила у формі діалогу, розглядались питання вирішення проблем Чечельницького району.  Були запрошені селищний та сільські голови району, учасники АТО, громадські активісти, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, ЗМІ.