Робочий візит до Вербської амбулаторії
15.10.20

Сьогодні, 15 жовтня, з робочим візитом голова районної державної адміністрації Олег Храновський відвідав Вербську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Під час робочої зустрічі очільник району оглянув приміщення амбулаторії, її територію та ознайомився з режимом роботи, забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням, поспілкувалися з працівниками АЗПСМ.

Наразі будівництво амбулаторії завершено. Амбулаторія оснащена сучасним медичним обладнанням, відповідно до табелю оснащення. Створені всі умови для того, щоб якісно обслуговувати жителів  та піклуватися про їх здоров’я.

Проте до офіційного відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Вербка та перерізання червоної стрічки не вистачає всього одного кроку , а саме - відсутність сімейного лікаря.

«Ми намагатимемося вирішити це  проблемне питання. Адже розвиток сільської медицини є наш пріоритет та першочергове завдання», – наголосив голова районної державної адміністрації Олег Храновський.