Робочий візит заступника голови ОДА В. Поліщука

За дорученням голови облдержадміністрації І. Мовчана заступник голови облдержадміністрації В. Поліщук 14 червня 2013 року провів виїзну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та установ району. В нараді також взяли участь голова райдержадміністрації М. Качинський, голова районної ради С. Шепітко, перший заступник голови райдержадміністрації С. Пустовий, заступник голови райдержадміністрації С. Снігур, керівник апарату райдержадміністрації О. Тимофієва. Разом із заступником голови облдержадміністрації В. Поліщуком до Чечельницького району прибули керівники профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації, обласних контролюючих служб, які входили в склад робочої групи по перевірці стану виконання заходів щодо соціально-економічного розвитку району за квітень-травень 2013 року.
         В ході засідання розглядалось виконання доручень голови облдержадміністрації І. Мовчана по кількох напрямках. Зокрема, питання заборгованості по заробітній платі в районі, заключень соціальних угод між молокозаготівельниками та здавачами, рівень орендної плати земель резервного фонду та земель запасу. Були обговорені питання, які відносяться до агропромислового комплексу, зокрема, щодо розвитку тваринництва, розміру виплати заробітної плати у сільськогосподарських підприємствах Чечельницького району. Представника з області було поінформовано щодо розвитку підприємництва, а також реалізації заходів в напрямку створення Центру надання адміністративних послуг, який функціонуватиме вже в найближчому майбутньому. Звітували про стан виконання головами селищної та сільських рад району доручень голови облдержадміністрації в частині впорядкування організованих сміттєзвалищ, щодо екології та стану довкілля. До відома заступника голови облдержадміністрації В. Поліщука було доведено інформацію щодо здійснення робіт по зміцненню матеріально-технічної бази закладів освіти культури, надання медичних послуг населенню району. Підсумовуючи засідання,  В. Поліщук зазначив, що Чечельницький  район має ряд позитивних напрацювань, однак певні проблемні питання, які існують на даний момент, потребують якнайшвидшого вирішення шляхом злагодженої співпраці всіх районних та обласних служб.
         По закінченні наради делегація з області на чолі із заступником голови облдержадміністрації В. Поліщуком разом із керівництвом району, а також структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та установ відвідали територіальні громади Чечельниччини, щоб безпосередньо оцінити реальний стан справ із розвитку соціально-економічної сфери району.