Робота по зменшенню заборгованості зі сплати внесків триває

На виконання Доручення голови Вінницької облдержадміністрації, а також Плану роботи ОДА на І квартала поточного року, 19 лютого при Пенсійному фонді області розпочала роботу комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
За окремо визначеним графіком протягом трьох днів поспіль заслуховуються представники боргуючих підприємств та установ області за участю органів прокуратури, виконавчої служби, Пенсійного фонду.
Першими на засіданні зазначеної комісії звітували Вінницький, Барський, Тростянецький, Ямпільський р-ни та м.Ладижин.
Головне питання, винесене на порядок денний – погашення боргу зі сплати страхових та єдиного внеску.
За інформацією заступника начальника управління надходження доходів головного управління Пенсійного фонду Марини Єрошенко, за результатами заслуховувань визначатимуться відповідні заходи по кожному боржнику.
Станом на 1 лютого 2014 року загальна заборгованість до Пенсійного фонду України у Вінницькій області становить 53,8 млн. грн., з яких: 19,9 млн. грн. - борг економічно активних підприємств, 31,1 млн. грн. - борг підприємств-банкрутів та 2,8 млн. грн. - борг підприємств з безнадійним статусом.
Головне управління Пенсійного фонду
України у Вінницькій області