Розглянули питання профілактики коронавірусу
13.03.20

12 березня, відбулось розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чечельницькій райдержадміністрації, щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусу. Головував на засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук.

В ході роботи комісії було заслухано пропозиції керівників відділів і управлінь, які відповідають за сферу медицини, освіти, культури та соціального захисту населення щодо готовності району ефективно протидіяти поширенню коронавірусної інфекції.

«Сьогодні на засіданні комісії ми обговорили рішення щодо алгоритму запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів. Це, зокрема, стосується, обмеження проведення масових заходів та закриття шкіл з 16 березня по 3 квітня поточного року», – зазначив Віталій Савчук.

За підсумками засідання також запропоновано керівникам органів місцевого самоврядування, в підпорядкуванні яких є дитячі садочки, ввести карантинні заходи для вихованців на зазначений період.