Розпочалась благодійна молодіжна акція
13.09.16

Виконуючи  постанову  Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня людей похилого віку», яка спрямована нас творення гарантій соціального захисту і економічного забезпечення одиноких непрацездатних людей похилого віку, розв’язання соціально-побутових проблем внутрішньо-переміщених осіб з Криму та східних регіонів України, надання гуманітарної допомоги потерпілим від збройного конфлікту жителів Донецької та Луганської областей, районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з районним відділом освіти проводять з 12.09.2016р. по 19.09.2016р. благодійну молодіжну акцію «П’ять картоплин». Зібрану картоплю від учнів буде оприбутковано в організації ТЧХ, після чого буде надана адресна допомога одиноким малозабезпеченим громадянам похилого віку району, внутрішньо переміщеним особам з Криму та Східних областей України.