Розпочалась осіння призовна кампанія

В Україні розпочалася осіння призовна кампанія на строкову військову службу у лавах Збройних сил, Нацгвардії та Держспецслужби транспорту,

Найбільший план за кількістю призовників мають виконати Дніпропетровська (980 осіб) та Харківська (700 осіб) області, а найменші показники — у Донецької (230), Луганської (170) та Закарпатської (155) областей.

Протягом наступних двох місяців на військову службу планують призвати 10 460 осіб, зокрема до Збройних сил — 6,36 тис. осіб, Нацгвардії — 3,5 тис. осіб, а до Держспецслужби транспорту — 600 осіб. Призовників не будуть залучати до служби в районі проведення АТО.

Цей призов стосується чоловіків, громадян України, кому вже виповнилося 20 років та ще немає 27. Вони повинні бути придатними до військової служби за станом здоров’я і не мати права на звільнення або відстрочку від призову.

Відстрочка надається за рішенням районної (міської) призовної комісії за сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності, відповідно до ст. 17 закону «Про військовий обов’язок та військову службу».

Призовна кампанія цієї осені коштуватиме Україні 34,4 млн грн. На одного призовника будуть витрачати майже 3,3 тис. грн, з яких 3,2 тис. грн — це одноразова допомога призовнику, а ще 93 грн підуть на підготовку та проведення призову на строкову військову службу.

Нагадаємо, 26 червня в Україні завершився відбір на військову службу офіцерів запасу. Загалом для проходження служби в ЗСУ відібрано 1 тис. осіб. У Міноборони заявили, що рівень підготовки офіцерів запасу є недостатнім, щоб залучати їх до ведення бойових дій.

У Чечельницькому районі заплановано призвати 13 осіб. На даний час районний військомат проводить оповіщення призовників для проходження медичних комісій. 28 вересня пизовники з нашого району пройшли огляд обласної медичної комісії.

Сектор цивільного захисту, оборонної роботи райдержадміністрації