Розпочали роботу літні мовні табори
29.05.18

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам та здійснення позакласної роботи – це створення літніх загонів з іноземних мов.
По закінченню 2017-2018 навчального року учні нашого району можуть удосконалювати свої мовні навички у 14 мовних загонах, які почали працювати уже сьогодні і будуть діяти по 15 червня у закладах освіти Чечельницького району.
Літні мовні загони дадуть школярам можливість не лише вдосконалити свої мовленнєві компетенції, а й отримати новий цікавий досвід та можливість застосувати свої знання на практиці.
Відділ освіти райдержадміністрації