Розпочався процес реімбурсації в районі
10.04.17

4 квітня вступив в дію наказ Міністерства охорони здоров’я України щодо відшкодування вартості лікарських засобів. Відтак виписка рецептів у рамках програми «Доступні ліки» стартувала.Про реімбурсацію (здешевлення ліків) та підсумки роботи за тиждень йшлося сьогодні на щотижневій нараді, яка відбулась під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія САВЧУКА.

- Реформи в галузі медицини найпершими відчують хворі на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму і цукровий діабет ІІ типу, - зазначила заступник голови райдержадміністрації Ольга БЕСЕДА. Три аптечних заклади уклали договори із районним центром первинної медико-санітарної допомоги про видачу медикаментів згідно програми реімбурсації. Головний лікар районного центру ПМСД Віктор КОВАЛЬ додав: «Слід відмітити, що існує певний перелік медикаментів, які підлягають здешевленню. Ті ж ліки, які не входять до цього переліку будуть відшкодовуватися пацієнтам частково».

Перелік аптек можна завантажити тут.

Перелік медикаментів можна завантажити тут.