"Русалка Дністрова" запрошує
13.09.17

УВАГА!

15-17 вересня в с. Ольгопіль відбудеться VМіжнародне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова». Протягом 3-х днів чечельничани матимуть можливість спілкуватися, набиратися досвіду та обмінюватися поетичними доробками з відомими письменниками з Києва, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Хмельницького та Вінниці.

15 вересня (Ольгопільський сільський будинок культури)

Зустріч з творчою інтелігенцією району.

16 вересня (центральна районна бібліотека)

Зустріч із письменниками.

17 вересня (центральна площа с.Ольгопіль)

11.00 - виставки майстрів народного мистецтва територіальних громад району, виступи аматорських колективів.

12.00 – урочисте відкриття пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Виступи представників влади області, району, СТОВ АФ «Ольгопіль», Національної Спілки письменників України.

Покладання квітів.

12.40 – концертна програма за участю народного артиста України, Героя України А.Паламаренка, ансамблю пісні і танцю «Поділля», ансамблю «Громиця», заслуженого артиста України Городинського, аматорів художньої самодіяльності Чечельника, Ольгополя.

Запрошуємо всіх на VМіжнародне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова». Вхід вільний, а гарний настрій Вам забезпечать учасники дійства!

Оргкомітет.