Руслан Халус - у наших серцях
10.04.17

Квітневі  весняні  дні в  бібліотеці  приурочені  пам’яті  героя-земляка  Руслана  Халуса,  адже  саме   в  цю  пору,  коли  пробуджується  земля,   захоплюючи  світ   духмяним  сонячним  променем,  коли  білий  цвіт  яблунь розноситься  повсюди,  народився  герой  миротворець Руслан.  У  ці  дні  йому  було  б уже  40…  5 квітня 1977 р  на   білий  світ  появилось  немовля, яке   стало захисником-оборонцем  рідної  землі – України.  Саме  батьки  навчили  його  небайдужості  і  відвазі,  виховали  сумлінним  і  щирим,  принцоповим  і  сміливим!

Тому  саме  в  цей  день  завітала  мати  до  бібліотеки. «Щира  вдячність  Вам,  дорогі  батьки,  за   Людину, яку  ви  виростили  для України!  Честь і  хвала  Вам  за  сина,  що  став   героєм!  Подяка  і  вічна  шана  за  Руслана  Петровича, і Вашу  віру   в  українську націю  і   оборону, в  яку  впала  крапля синівської   крові.    Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.  Виставка-вшанування  «Сам не знаю, де почину» і  година      патріотизму  «А я живий…», присвячені   миротворцю  Руслану  Халусу  презентовано в  центральній  районній  бібліотеці.

Будьмо ж гідними великої слави героя України, який твердо вірив, діяв  і знав -   Україна  переможе!