Щаслива пора випускна...
26.06.17

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, зворушливе і водночас сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя. Кожного року свято випускного вечора в Чечельнику було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього селища. Не став винятком і 2017 рік. 24 червня випускники Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст. № 1,а 25 червня випускники Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст. №2  традиційно пройшовши головною вулицею селища, зібралися в районному Будинку культури , де на них чекали вчителі, батьки, рідні, друзі ,знайомі , щоб привітати зі святом. Щасливі дівчата були неймовірними красунями у вишуканих нарядах, а хлопці - справжні мужні красені. На заході панували радість і святковий настрій. Усі промови від почесних гостей, вчителів і батьків зводилися до побажань молодим людям щасливої долі та успіхів у майбутньому. Привітали випускників голова райджержадміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П'яніщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Деменчук та селищний голова Світлана Палісіка.

Після урочистостей  випускники разом з батьками пішли святкувати , а  червневе сонце, наприкінці святкового дійства, теплими променями осяяло шлях чечельницьких  випускників, та разом з тим, стежину у самостійне життя.