Щодо порядку оприлюднення Декларацій
25.04.16

До уваги керівників державних органів влади та їх заступників, голови районної ради та заступника, керівників виконавчих органів сільських, селищних рад та їх заступників, секретаря сільської, селищної ради: інформація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання Декларації на офіційному веб-сайті відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування на строк не менше одного року. У разі відсутності офіційного веб-сайту такі відомості оприлюднюються шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування протягом 30 днів з дня подання Декларації.
 Крайній термін оприлюднення – 30 квітня поточного року. Оприлюдненню підлягають усі відомості, крім тих, які віднесені цим Законом до інформації з обмеженим доступом.
Більш детальну інформацію можна отримати ТУТ.