Щодо реорганізації управління
22.04.16

Відповідно до Постанови КМУ від 16.12.2015 року № 1055 „Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” в нашій області реорганізовані дванадцять районних управлінь ПФУ шляхом злиття. Таким чином реорганізовані управління ПФУ у Бершадському районі та управління ПФУ у Чечельницькому районі. З 30.03.2016 року утворено Бершадське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області. Відповідно до наказу Пенсійного фонду України від 25.03.2016 № 353-О начальником об’єднаного управління призначено Клітченко Світлану Миколаївну.
Метою об’єднання є покращення якості управління в пенсійній системі. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і на далі в тому самому приміщенні та кабінетах, як і до об’єднання. Зміст і якість послуг залежить перш за все від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.