Сектор цивільного захисту райдержадміністрації попереджає
05.06.19

За повідомленням  гідрометеослужби  протягом  5-6 червня  2019  року  очікується   серйозне  ускладнення  погоди,  сильні   дощі,    грози, шквальний  вітер.

Можливі  аварійні  відключення  електропостачання,  порушення  автомобільного  сполучення. Рекомендуємо  зробити  невеликі  запаси  води  та  продуктів.

При  сильній  грозі і  блискавках не підходити  до  дерев, ліній  електропередач, металевих  предметів чи  стовпів. Не  можна  користуватись  мобільним  телефоном.   Бажано вимкнути  вдома  електроприлади.

Радимо  водіям  утриматись  від  поїздок.  На  багатьох  ділянках доріг  району  утворилось замулення,    через  яке  можна  втратити  керованість  транспортним  засобом.  Просим  дотриматись  відповідного  швидкісного  режиму.

Якщо   сталась надзвичайна   ситуація телефонуйте  у службу  порятунку  за номером  101.