Семінар-нарада
11.02.16

10 лютого 2016 року  в залі засідань адмінбудинку відбулась  семінар-нарада з селищним, сільськими головами  та секретарями Чечельницького району за участю голови районної ради П'яніщука С.В.,  першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В., заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В., начальників окремих управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, завідувача Чечельницького РСУДМС (районного сектору управління державної міграційної служби), Панасюка В.і.,  директора Чечельницького районного центру зайнятості Котенко О.М., заступника начальника Чечельницького районного управління юстиції Вінницької області з питань державної реєстрації Фаренюка С.А., ЗМІ.

На порядку денному засідання розглядались п’ять основних питань, зокрема:

1.       Про забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування  та оптимізації надання адміністративних послуг» (інформація Панасюка В.І.- завідувача Чечельницького РСУДМС ( районного сектору управління державної міграційної служби )).

2.       Участь територіальних громад у конкурсах,грантах,проектах… ( інформація Савчука В.В.- першого заступника голови райдержадміністрації ).

3.       Про особливості соціального захисту населення у поточному році   ( інформація Мартинюка С.М.- начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації ).

4.       Про організацію оплачуваних громадських робіт по благоустрою населених пунктів району       ( інформація Котенко О.М.- директора Чечельницького районного центру зайнятості).

5.       Роз’яснення по організації запровадження державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на території сільських рад району у відповідності до Закону України «Про державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. (інформація Фаренюка С.А.- заступника начальника Чечельницького районного управління юстиції Вінницької області з питань державної реєстрації ).

6.       Різне.