Серед призерів - сільський голова
08.11.16

4-6 листопада 2016 року в смт. Ворохта, Івано-Франківської області, відбулись обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2016 року серед голів, заступників голів районних рад, сільських/селищних голів та секретарів сільських/селищних рад.

Всіх учасників тепло і щиро привітали голова Вінницької обласної організації  ВФСТ «Колос» АПК України Сергій Татусяк, голова Вінницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Володимир Перепечай та голова Івано-Франківської обласної організації ВФСТ «Колос» Михайло Вінтоняк.

У змаганнях  з гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, шашок, шахів, взяли участь спортивні делегації із 15 районів Вінниччини. Чечельницький район представляли сільські голови: М.Савчеко (Каташин), В.Олійник (Рогізка), В.Катеринич (П.Гребля), В.Демченко (Тартак), В.Фурман (Б.Камінь) та голова районного спортивного товариства «Колос» О.Ковтун.

Продемонструвати  силу в змаганнях з гирьового спорту виявили бажання учасники 7 районів. Змагання проходили у трьох  вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг.   Кожен учасник показував своє уміння підняти гирю вагою 24 кг (поштовх двома руками та ривок  лівою і правою). У ваговій категорії до 70 кг виступив голова Каташинської сільської ради Микола Савченко та посів друге місце.

Переможці і призери  нагороджені медалями, грамотами та спортивними  кубками.